Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

BRANDDEX Sp. z o.o

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań służby BHP u Zleceniodawcy, w zakresie określonym w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 02.09.1997r. w sprawie służby BHP (Dz. U. Nr 109 poz. 704, z późniejszymi zmianami).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe bhp.

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. BHP,

  • dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy,

  • posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji inspektora ochrony ppoż. wynikających z ustawy o ochronie ppoż.,

  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu bhp i p.poż.

Firma Branddex , producent wyrobów ogniochronnych stosowanych w budownictwie, z siedzibą w Stargardzie, do swojego zespołu zatrudni Specjalistę ds. BHP na umowę zlecenie.

Przewiń do profilu firmy