Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Bridgestone Stargard Sp. z o. o.

  • Most Kamienny 7, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Most Kamienny 7

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • ocena ryzyka stanowisk pracy pod względem ergonomii wykonywanych czynności,

  • obowiązki specjalisty ds. BHP (m.in. ocena zagrożeń na stanowiskach pracy i udział w planowaniu ich eliminacji bądź redukcji, nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, pomiary higieny pracy, prowadzenie dokumentacji wypadkowej, opiniowanie zmian w procesach pracy w zakresie BHP, przygotowywanie materiałów szkoleniowych i szkolenia doskonalące dla pracowników),

  • współpraca w interdyscyplinarnych zespołach, udział w projektach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • min. 1 rok stażu pracy w służbie BHP,

  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego- poziom średniozaawansowany,

  • doświadczenie lub wiedza w zakresie ergonomii.

To oferujemy

  • współpracę na okres 1 roku z możliwością przedłużenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu, nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • umowa o pracę,

  • premie półroczne,

  • kantyna pracownicza,

  • narzędzia pracy: laptop, telefon.

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • kantyna

Bridgestone Corporation to japoński koncern z tradycjami, działamy na rynku już od 1931 roku. Jesteśmy największym na świecie producentem opon i dostawcą rozwiązań mobilnych. Bridgestone jest Oficjalnym Partnerem Igrzysk Olimpijskich. W fabryce w Stargardzie produkujemy opony do samochodów ciężarowych i autobusów. Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania, dbamy o rozwój pracowników i ich zadowolenie z pracy. Jesteśmy liderem na rynku. Nieustannie doskonalimy się, tworząc WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY.

Przewiń do profilu firmy

WYŚLIJ NAM SWOJE CV za pomocą przycisku APLIKUJ

WEJDŹ NA STRONĘ:

www.bridgestone-stargard.pl

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! CZEKA NA CIEBIE WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY!