Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

IKEA Industry Poland. Sp. z o.o. Oddział IVAR w StepnicyO firmie

  • Stepnica (pow. goleniowski)

    Stepnica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i kontrolowanie polityki firmy w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej zgodnie z regulacjami wewnętrznymi,

  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją w zakresie BHP i PPOŻ zgodnie z wymogami prawnymi oraz przyjętymi standardami,

  • Przeprowadzanie ocen ryzyka zawodowego i analizowanie potencjalnych zagrożeń,

  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP,

  • Opracowywanie dokumentacji powypadkowej,

  • Współpraca z firmą dostarczającą odzież roboczą oraz dokonywanie zakupów środków ochrony indywidualnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o profilu BHP,

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Praktyczna znajomość przepisów z obszaru BHP,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność budowania relacji i efektywnego komunikowania się z innymi współpracownikami.

  • Znajomość zagadnień z obszaru ochrony środowiska będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Wsparcie i możliwości rozwoju,

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Atrakcyjne benefity pracownicze,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

IKEA Industry Poland. Sp. z o.o. Oddział IVAR w Stepnicy

Jesteśmy zakładem produkcyjnym, w którym od ponad 20 lat z największą starannością produkujemy surowe meble z drewna sosnowego.

Przewiń do profilu firmy