Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Strzelin, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    McCain Foods jest prywatną firmą rodzinną z siedzibą w Kanadzie. Jesteśmy wiodącym światowym producentem mrożonych specjałów z ziemniaków. Produkujemy także przekąski, dania gotowe i desery, a nasze produkty można znaleźć w restauracjach i zamrażarkach supermarketów w ponad 160 krajach. Zatrudniamy ok. 20 000 osób i mamy 46 zakładów produkcyjnych na sześciu kontynentach. W Polsce nasza siedziba zlokalizowana jest w Chociwelu pod Strzelinem (35 km od Wrocławia).

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Chociwel (pow. strzeliński)

    Opis stanowiska:

    • kontrolowanie warunków pracy oraz przestrzegania przez pracowników przepisów BHP i Ppoż.
    • współpraca przy opracowywaniu instrukcji stanowiskowych, regulaminów, procedur BHP i Ppoż.
    • zapewnienie zgodności funkcjonowania firmy z bieżącymi wymaganiami prawnymi w zakresie BHP oraz wewnętrznymi standardami w tym zakresie
    • prowadzenie dokumentacji BHP, sporządzanie analiz oraz raportów BHP
    • udział w audytach
    • dobór środków ochrony indywidualnej na stanowiskach pracy
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (jak np. PIP, SANEPID)
    • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP i Ppoż.
    • udział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

    Profil kandydata:

    • wykształcenie zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służb BHP
    • minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w służbach BHP w zakładzie produkcyjnym w firmie międzynarodowej
    • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
    • dyspozycyjność, komunikatywność
    • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
    • dobra obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy

    Oferujemy:

    • pracę pełną wyzwań w dużej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach bezpieczeństwa
    • stały kontakt z językiem obcym i międzynarodowym środowiskiem pracy
    • przyjazny zespół i miłą atmosferę pracy
    • liczne świadczenia socjalne

    JESTEŚMY DOBRYM PRACODAWCĄ.

    Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, to prześlij swoją aplikację (CV i list motywacyjny) w języku angielskim za pomocą przycisku Aplikuj wpisując „Specjalista BHP” w tytule wiadomości.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w przesłanej aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).
    Administratorem danych jest McCain Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Chociwelu 25, 57-100 Strzelin. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom