Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Grupa Muszkieterów

św. Mikołaja 3

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • audyt warunków pracy i przestrzegania zasad BHP w zakładzie pracy

  • opracowywanie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji BHP na poszczególnych stanowiskach

  • ustalanie okoliczności wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych

  • prowadzenie szkoleń dla pracowników oraz doradztwo w zakresie stosowania przepisów i zasad BHP

  • udział w dokonywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o specjalności „bezpieczeństwo i higiena pracy” lub studia podyplomowe w zakresie BHP lub

  • wyższe wykształcenie i co najmniej 3 letni staż pracy w służbie BHP lub

  • zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy oraz co najmniej 5-letni staż w służbie BHP

  • kurs obsługi punktów aptecznych i udzielania pierwszej pomocy

  • doświadczenie min 3 lata w służbach BHP

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • dokładność i sumienność

  • zdolności analityczne

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowa o pracę na pół etatu

  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • szeroki pakiet socjalny (opieka medyczna, dodatki urlopowe, bony świąteczne, imprezy pracownicze)

  • dodatki stażowe

  • brak dress codu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • firmowy autobus z Poznania

Grupa Muszkieterów to 2 889 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 9 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują ponad 4000 punktami sprzedaży i zatrudniają 130 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 197 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 172 supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 7,7 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Praca dla ITM Baza Poznańska.