Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Deceuninck Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Swarzędz

    Swarzędz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP dla nowo zatrudnionych Pracowników, nadzór nad szkoleniami okresowymi,

  • Stałe podnoszenie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników firmy,

  • Monitorowanie zgodności wewnętrznych przepisów BHP z aktualnymi aktami prawnymi,

  • Dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych,

  • Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja,

  • Prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związanej z obszarem BHP, PPOŻ

  • Współpraca z instytucjami kontroli zewnętrznych sprawującymi nadzór nad podległymi jednostkami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe,

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu BHP,

  • Dobra znajomość Ms Office,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w podejmowane działanie,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (przewidujemy 3-miesięczny okres próbny),

  • Wynagrodzenie z elementem premiowym,

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

  • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, współuczestniczenie w kształtowaniu procesów,

  • Przyjazne warunki pracy, w tym elastyczność czasu pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Deceuninck Poland Sp. z o.o.

Komfort pracy i satysfakcję ludzi tworzących nasz zespół przekuwamy na działania zmierzające do ciągłego doskonalenia nas oraz naszych usług. Dzięki takiemu podejściu od ponad 80 lat Deceuninck jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych na świecie. Innowacje, ekologia i design to filary naszej strategii, którą budują ludzie. Nasze osiągnięcia to suma pracy nas wszystkich – na wszystkich stanowiskach.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działem HR, pod numerem: 663 480 023