Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Algeco Polska Sp. z o.o.

  • Cmentarna 29a, Swarzędz
    Swarzędz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Cmentarna 29a

Swarzędz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie systematycznych kontroli warunków pracy i przestrzegania przepisów w naszym oddziale w Poznaniu jak również w innych oddziałach w Polsce, w związku z tym podróże służbowe będą częścią jej pracy

  • Odpowiadanie za zapewnienie niezbędnych kwalifikacji i uprawnień w zakresie BHP dla pracowników

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP, łącznie z prowadzeniem ich rejestru

  • Współtworzenie i wspieranie programu adaptacyjnego dla nowych pracowników

  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń

  • Współtworzenie i aktualizację instrukcji bhp, procedur i polityk firmowych oraz ryzyk zawodowych

  • Współuczestniczenie w opracowywaniu rocznych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Zapewnienie bezpiecznego sposobu pracy przez pracowników firm współpracujących

  • Raportowanie w ramach grupy działań z zakresu BHP

  • We współpracy z Dyrekcją firmy promowanie bezpieczeństwa pracy jako kluczowej wartości firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie i doświadczenie zawodowe uprawniające do pełnienia powierzonej funkcji

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, idealnie w firmie będącej częścią międzynarodowej grupy

  • Praktyczną wiedzę z zakresu przepisów BHP, Ppoż i udzielania pierwszej pomocy

  • Czynne prawo jazdy kat B

  • Znajomość j. angielskiego – na poziomie przynajmniej komunikatywnym w piśmie, wyższy poziom znajomości języka zwiększa możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy i udział w projektach

  • Otwartość na podróże służbowe – około 15% czasu pracy

  • Umiejętność obsługi komputera - Excel, Word i Power Point przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym

  • Certyfikat audytora ISO stanowić będzie dodatkowy atut

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność, szybkie uczenie się, zorientowanie na osiąganie celów

  • Umiejętność dostrzegania ryzyk i myślenia przyczynowo-skutkowego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży

  • Umowa o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość elastycznego rozpoczynania godzin pracy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zależnych od określonej ścieżki rozwoju i posiadanych kwalifikacji

  • Bogaty pakiet benefitów: Program Wsparcia Pracowników (Employee Assistance Program) m.in. wsparcie w sprawach prawnych, finansowych i innych , Bardzo dobra prywatną opiekę medyczną (opieka stomatologiczna, rehabilitacja, dietetyka, psycholog) z możliwością preferencyjnych warunków również dla członków rodziny, Możliwość ubezpieczenia grupowego pokrywanego przez pracodawcę, Premia wakacyjna raz w roku, Karty Benefit System (kafeteria wyboru: siłownia, kino, teatr, zakupy w sklepach sportowych i innych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Obecnie poszukujemy osoby do naszego zespołu:

Która podlegając bezpośrednio Dyrektorowi Zarządzającemu oraz we współpracy z pozostałą kadrą kierowniczą, będzie planować, koordynować i wdrażać programy oraz działania w zakresie BHP. Będzie dbać o zapewnienie bezpiecznego, zdrowego i wolnego od wypadków środowiska pracy.

W Algeco szanujemy i cenimy różnorodność oraz poświęcamy wiele uwagi naszym pracownikom, klientom i planecie. Dbamy o środowisko pracy, w którym wszelkie różnice są cenione, praktyki sprawiedliwe i każdy doświadcza poczucia przynależności. Dążymy do budowania kultury, która łączy najlepsze cechy pracowników z ich unikalnymi umiejętnościami, doświadczeniami, zdolnościami , aby mogli się dalej rozwijać.

Dołączając do Algeco, będziesz mógł wykorzystywać i rozwijać swój potencjał oraz wiedzę jako członek grupy , która wspiera innowacje i odgrywa rolę w budowaniu lepszej przyszłości i tworzeniu wartości dla naszych klientów, pracowników, społeczeństwa i planety.

ALGECO to światowy lider konstrukcji modułowych. Algeco jest obecne w 25 krajach. W Polsce (od 1998 roku) w 6 oddziałach: Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Łodzi. Innowacyjne rozwiązania modułowe Algeco znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle, w branży budowlanej, przy organizacji eventów oraz jako biura, placówki edukacyjne, szpitalne, czy handlowe. Dbamy nie tylko o właściwe konstrukcje, ale i wyposażenie: „Serwis 360” gwarantuje naszym klientom wygodę i bezpieczeństwo.

Przewiń do profilu firmy