Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

SZCZECIŃSKI PARK PRZEMYSŁOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

SZCZECIŃSKI PARK PRZEMYSŁOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Andrzeja Antosiewicza 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie wszystkich zadań zgodnie z rozporządzaniem Rady Ministrów z 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, m.in.: opracowywanie, wdrażanie i aktualizacja dokumentacji BHP, między innymi: ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy, dokumentacji wypadków przy pracy i w drodze do/z pracy.

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP i p.poż.

  • Doradztwo oraz zgłaszanie wniosków o wdrożenie zmian w zakresie bezpiecznej organizacji pracy i p.poż.

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych BHP i p.poż.

  • Nadzór nad stanem ochrony przeciwpożarowej.

  • Nadzorowanie i doskonalenie wewnętrznego systemu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie.

  • Aktywny udział i doradztwo we wdrażaniu inwestycji i rozwiązań technicznych w procesie produkcyjnym.

  • Sporządzanie i komunikowanie raportów, analiz i zestawień.

  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami prawa i wewnętrznym systemem zarządzania bhp.

  • Tworzenie procedur i opiniowanie instrukcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (studia kierunkowe z zakresu BHP lub studia podyplomowe).

  • Doświadczenie w pracy w służbie BHP w dużym zakładzie produkcyjnym (min. 1 rok).

  • Znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów p.poż..

  • Praktyczną znajomość systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

  • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń.

  • Bardzo dobrą, praktyczną znajomość wymagań BHP odnoszących się do procesów produkcyjnych.

  • Skrupulatność, odpowiedzialność, spostrzegawczość, komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe.

Informacje dodatkowe

  • Przewidywany termin zatrudnienia: od zaraz.

  • Praca w pełnym wymiarze pracy, umowa o pracę na czas określony, następnie na czas nieokreślony.