Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Doker Port Sp. z o.o.O firmie

5 0006 500 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie warunków pracy oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz ustalanie wniosków

  • Inicjowanie działań zaradczych w przypadku stwierdzenia zagrożeń

  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, związanego z danym stanowiskiem pracy

  • Sporządzanie okresowych analiz dotyczących stanu BHP

  • Współpraca z laboratoriami, społeczną inspekcją pracy

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu szkoleń BHP

  • Opracowywanie wewnętrznych aktów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze transportu pionowego

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • Umiejętności analityczne

  • Otwartość

  • Orientacja na klienta

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wieloletniej tradycji

  • możliwość rozwoju zawodowego (możliwość uczestniczenia w refundowanych przez pracodawcę szkoleniach w obszarach zawodowych ale również rozwojowych np. w szkoleniach dot. redukcji stresu, organizacji pracy własnej)

  • dodatkowy dzień urlopu, który możesz poświęcić dla swojej rodziny lub hobby

  • pakiet socjalny a w nim dofinansowanie m.in paczek świątecznych, kart sportowych

  • pakiet medyczny

  • dodatkowe ubezpieczenie NNW

  • imprezy integracyjne, imprezy rodzinne ….. i wiele innych!

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop