Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

CASTORAMA POLSKAO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy w podległym regionie

  • prowadzenie działań doradczych i kontrolnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • prowadzenie kontroli warunków pracy, przestrzegania przepisów oraz zasad BHP

  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników (szkolenia wstępne, okresowe)

  • sporządzanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji BHP

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi

  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego

  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej,

  • przygotowywanie okresowych analiz stanu BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy

  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP

  • dyspozycyjność i mobilność

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • gwarantowane premie roczne

  • szereg szkoleń i rozwój

  • samochód służbowy

  • telefon służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

CASTORAMA POLSKA

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy