Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

SILVA LSO firmie

  • Nad Odrą 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SILVA LS

Nad Odrą 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i kontrola nad warunkami pracy

  • Ustalanie norm przydziału i zużycia na środki ochrony indywidualnej, odzieży i obuwia roboczego

  • Prowadzenie dochodzeń powypadkowych

  • Współpraca z odpowiednimi jednostkami i instytucjami zewnętrznymi

  • Wykonywanie analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sporządzanie ocen ryzyka zawodowego

  • Przeprowadzanie wstępnych szkoleń

  • Opracowywanie i opiniowanie instrukcji stanowiskowych oraz bhp

  • Kontrola wykonywania prac firm obcych pod względem bhp

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Szczecinku i Szczecinie

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze bhp firmy z branży kolejowej

  • Wykształcenia o kierunku lub specjalności związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu BHP

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i synchronizacji działań

  • Dokładności, sumienności, spostrzegawczości

  • Dyspozycyjności do pracy na pełen etat

  • Dyspozycyjności do pracy w delegacji

  • Uprawnień inspektora PPoż. – mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce przewozowej

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy

  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego

SILVA LS

Silva LS oraz Alfa Terminal Szczecin, jako dwie odrębne spółki, świadczą usługi w zakresie transportu kolejowego, a także przeładunku i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

Świadczą usługi dla Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa.

Przewiń do profilu firmy