Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Cermar Industry Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla naszych pracowników,

  • Stale podnoszenie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników firmy oraz pracowników firm podwykonawczych,

  • Prowadzenie nadzoru nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur BHP na terenie firmy w ramach cyklicznych przeglądów BHP,

  • Współpraca z publicznymi organami kontroli,

  • Udział w projektach dotyczących ograniczenia ryzyka zawodowego,

  • Sporządzanie, aktualizacja oraz dystrybucja dokumentów wewnętrznych: ocen ryzyka zawodowego, instrukcji stanowiskowych BHP, procedur BHP,

  • Prowadzenie procedur powypadkowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,

  • Ukończone studia podyplomowe w kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz uprawnienia Specjalisty ds. BHP,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,

  • Posługiwanie się bez najmniejszego problemu narzędziami z pakietu MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Osoby które chcą się rozwijać i tworzyć z nami fajne miejsce pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (pół etatu),

  • Pracę w przyjaznym profesjonalnym zespole