Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Szczecin, Wąwelnica (pow. policki), zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem grupy Skraw-Met oraz planowanym debiutem na Giełdzie Papierów Wartościowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. BHP
    NA ½ ETATU

    Miejsce pracy: Szczecin, Wąwelnica (pow. policki)

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja zadań wynikających z rozporządzenia w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
    • Bieżąca weryfikacja wymagań prawnych w dziedzinie BHP i OŚ
    • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń BHP
    • Wsparcie w postepowaniach powypadkowych, prowadzenie dokumentacji związanej z wypadkiem przy pracy
    • Współpraca z publicznymi organami kontroli.

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe w służbie bhp
    • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów i zasad w dziedzinie BHP i OŚ
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
    • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Administratorem danych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych (np. CV, liście motywacyjnym) jest HYDRAULIKA SIŁOWA SKRAW-MET WĄWELNICA 18, 72-002 DOŁUJE. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia w każdym czasie. Podanie danych określonych w art. 22(1) Kodeksu pracy oraz aktach wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest w pełni dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Klauzula zgody

    1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HYDRAULIKA SIŁOWA SKRAW-MET WĄWELNICA 18, 72-002 DOŁUJE moich dodatkowych danych osobowych (innych niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy i aktach wykonawczych) na potrzeby tej rekrutacji.

    2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HYDRAULIKA SIŁOWA SKRAW-MET WĄWELNICA 18, 72-002 DOŁUJE moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.