Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. BHP - Szkoleniowiec

EUROPEJSKIE CENTRUM KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń online i stacjonarnych
  • Opracowywanie programów edukacyjnych oraz materiałów szkoleniowych z zakresu BHP
  • Przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz doradztwo w zakresie przestrzegania przepisów, zasad, procedur, instrukcji BHP;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub specjalizacja w zakresie BHP
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z tematyką szkoleń BHP
  • Praktyczna znajomość przepisów, procedur, rozporządzeń i ustaw z zakresu prawnych norm dotyczących BHP
  • Swobodna obsługa pakietu Office
  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność
  • Elastyczność oraz zdolność do przystosowania się w szybko zmieniającej się organizacji
  • Umiejętność pracy na wyznaczonych celach i terminach,
  • Otwarty umysł, kreatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność współpracy i komunikacji

To oferujemy

  • Zlecenia szkoleń
  • Stabilne zatrudnienie na umowę B2B lub Umowę Zlecenie
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od ilości przeprowadzonych szkoleń
  • Udział w projektach szkoleniowych
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Możliwość realizacji własnych projektów szkoleniowych

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników

Specjalista ds. BHP - Szkoleniowiec, lubelskie