Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP - Szkoleniowiec

EUROPEJSKIE CENTRUM KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń online i stacjonarnych

  • Opracowywanie programów edukacyjnych oraz materiałów szkoleniowych z zakresu BHP

  • Przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz doradztwo w zakresie przestrzegania przepisów, zasad, procedur, instrukcji BHP;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub specjalizacja w zakresie BHP

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z tematyką szkoleń BHP

  • Praktyczna znajomość przepisów, procedur, rozporządzeń i ustaw z zakresu prawnych norm dotyczących BHP

  • Swobodna obsługa pakietu Office

  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność

  • Elastyczność oraz zdolność do przystosowania się w szybko zmieniającej się organizacji

  • Umiejętność pracy na wyznaczonych celach i terminach,

  • Otwarty umysł, kreatywność

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność współpracy i komunikacji

To oferujemy

  • Zlecenia szkoleń

  • Stabilne zatrudnienie na umowę B2B lub Umowę Zlecenie

  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od ilości przeprowadzonych szkoleń

  • Udział w projektach szkoleniowych

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym

  • Możliwość realizacji własnych projektów szkoleniowych

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników