Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

PWiK Tarnowskie Góry

  • Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa w Spółce;

  • Prowadzenie szkoleń BHP (wstępnych, szkolenia podwykonawców);

  • Przygotowanie i aktualizacja ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach prac;

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP w środowisku pracy;

  • Nadzór nad wykazami i rejestrami wymaganymi przepisami BHP;

  • Zatwierdzanie i przygotowywanie instrukcji BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie zatrudniającym min. 100 pracowników;

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania zespołem;

  • Umiejętność dobrej komunikacji i nastawienie na budowanie dobrych relacji.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Google (zapewniamy dodatkowe szkolenia).

To oferujemy

  • Zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych;

  • Życzliwe i przyjazne wprowadzenie do pracy w zespole;

  • Wsparcie ze strony kolegów i przełożonego;

  • Szansę rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i dedykowane programy grupowe;

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną, karta Multi - Sport, inne;

  • Dodatkowy dzień wolny w roku - 14 sierpnia (Dzień Veolii).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • akcjonariat pracowniczy