Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Hendrickson Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Na Zapleczu 25, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Hendrickson Poland Sp. z o.o.

Na Zapleczu 25

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • kontrola stanu BHP w firmie i podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących;

  • inicjowanie działań prewencyjnych w zakresie ochrony pracy i popularyzacji BHP w zakładzie;

  • nadzorowanie oceny ryzyka zawodowego;

  • aktualizacja i tworzenie dokumentacji BHP i p.poż; w tym związanej z ISO 45001;

  • okresowy przegląd budynków i instalacji p.poż (gaśnice, hydranty, sygnalizacje pożaru);

  • udział w ustalaniu przyczyn wypadków przy pracy i wypełnianie procedur z tym związanych;

  • organizacja szkoleń wstępnych, doraźnych i okresowych dla pracowników;

  • opracowywanie instrukcji w zakresie BHP;

  • doradzanie w zakresie doposażenia maszyn i urządzeń w celu zwiększenia bezpieczeństwa;

  • dbanie o przebieg i dokumentowanie audytów wewnętrznych i Gemba Walk.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Min. 3 lat stażu na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;

  • Uprawnienia min. Specjalisty BHP;

  • Znajomości j. angielskiego - min. B1/B2;

  • Umiejętność podejmowania decyzji;

  • Zdolność opanowania i kontrolowania emocji;

  • Spostrzegawczość i umiejętność przewidywania.

Mile widziane

  • Certyfikat i praktyka jako audytor wewnętrzny systemu zarządzania BHP

To oferujemy

  • pracę w przyjaznym środowisku;

  • przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów;

  • poznanie branży motoryzacyjnej i jej wymagań;

  • możliwość realizacji projektów wspierających rozwój firm z grupy Hendrickson;

  • możliwość wymiany najlepszych praktyk istniejących w zakładach grupy Hendrickson na całym świecie;

  • okazję do rozwoju zawodowego, w tym szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;

  • elastyczny czas pracy;

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz benefity pozapłacowe.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Czy wiesz, że 6 na 10 ciężarówek w Europie posiada nasze strzemiona do resorów?

Firma działa w Polsce od ponad 25 lat i stale się rozwija. Od połowy 2018 roku staliśmy się częścią światowej grupy Hendrickson.

Przewiń do profilu firmy