Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

BEHAP-BUD s.c.

  • Przemysłowa 8, Trzebinia
    Trzebinia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 8

Trzebinia

Twój zakres obowiązków

  • Firma BEHAP-BUD s. c. poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. BHP / Inspektor ds. BHP

  • Do zadań zatrudnionej osoby będzie m.in. należało:

  • prowadzenie szkoleń okresowych oraz wstępnych z zakresu BHP dla naszych kontrahentów, firm, instytucji na terenie przede wszystkim woj. małopolskiego, śląskiego;

  • wypełnianie obowiązków służby BHP;

  • stałe podnoszenie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników,

  • prowadzenie nadzoru nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur BHP na terenie naszych kontrahentów w ramach cyklicznych przeglądów BHP,

  • współpraca z publicznymi organami kontroli,

  • sporządzanie i aktualizacja dokumentów m.in : ocen ryzyka zawodowego, instrukcji stanowiskowych BHP, procedur BHP, dokumentacji szkoleniowej,

  • organizacja i prowadzenie dokumentacji innych szkoleń realizowanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w tym w prowadzeniu szkoleń okresowych dla zakładów produkcyjnych,

  • ukończone studia wyższe lub podyplomowe w kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz uprawnienia Specjalisty ds. BHP/Inspektora BHP,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,

  • sprawne posługiwanie się narzędziami z pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

  • posiadanie uprawnień inspektora ds. p.poż,

  • umiejętność prowadzenia szkoleń z zakresu I pomocy (w ramach szkoleń okresowych - KPP).

O nas

www.behap.pl

www.wynajemsprzetu24.pl