Oferta pracy

Specjalista ds. BHP w Dziale Personalnym

Welcome Airport Services Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie merytoryczne osób zarządzających personelem oraz infrastrukturą w sprawach dotyczących BHP,

  • udział w tworzeniu instrukcji stanowiskowych, postępowania,

  • koordynacja oceny ryzyka zawodowego w Oddziale,

  • prowadzenie bieżących kontroli stanu BHP,

  • udział w kontrolach prowadzonych przez zewnętrzne organy nadzoru nad warunkami pracy,

  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz wypadków w drodze do pracy i z pracy,

  • organizowanie i nadzorowanie pomiarów czynników środowiska pracy,

  • prowadzenie dokumentacji BHP,

  • prowadzenie szkoleń BHP.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób, które:

  • posiadają wykształcenie wyższe oraz kwalifikacje i uprawnienia wymagane na stanowisku specjalisty ds. BHP,

  • mają co najmniej trzyletnie doświadczenie w służbie BHP,

  • potrafią pracować jako członek rozproszonego zespołu BHP (WELCOME posiada 7 oddziałów w Polsce),

  • widzą problematykę BHP w szerokim, strategicznym ujęciu, jako ważną część działania organizacji,

  • posiadają bardzo dobrą znajomość pakietu MS office,

  • mile widziane doświadczenie w branży lotniczej,

  • preferowani będą kandydaci z doświadczeniem nabytym w firmach logistycznych, produkcyjnych, budowlanych, zajmujących się produkcją lub dystrybucją energii.

To oferujemy

  • umowę o pracę na cały etat,

  • poznanie pasjonującego świata lotnictwa cywilnego,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • opiekę medyczną,

  • współfinansowanie karty sportowej.

Welcome Airport Services Sp. z o.o.

WELCOME Airport Services to jedna z najprężniej rozwijających się i największych w Polsce firm świadczących usługi handlingowe. Zapewniamy obsługę naziemną kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata. Zatrudniamy niespełna dwa tysiące pracowników w sześciu oddziałach na największych lotniskach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.