Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP w Dziale Produkcji

Umicore Poland Sp. z o.o.

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie codziennych działań związanych z BHP na obszarze produkcji,

  • Nadzór nad dokumentacją,

  • Promocja świadomości bezpiecznej pracy wśród Pracowników poprzez organizację szkoleń i innych działań rozwojowych,

  • Wsparcie podczas organizowanych audytów, wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Analiza niezgodności oraz innych wskazań ze strony klientów wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Analiza niepożądanych zdarzeń wraz z dostarczaniem planów działań korygujących,

  • Analiza wskaźników KPI wraz z dostarczaniem niezbędnych danych,

  • Podejmowanie inicjatyw kontrolnych, prewencyjnych i edukacyjnych, mających na celu stałą poprawę oraz wzrost świadomości jakości pracowników oraz QEHS Policy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: (chemia, metalurgia, materiałoznawstwo lub podobne)

  • Praktyczne doświadczenie w obszarze w obszarze produkcyjnym,

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,

  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa własna,

  • Umiejętność prezentacji,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży Automotive.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • free meals