Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. BHP

Faurecia Automotive Polska S.A.O firmie

  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy pod kątem przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Sporządzanie i przedstawianie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy albo jego części, a także nowych inwestycji
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w procesach produkcyjnych
  • Przedstawienie Pracodawcy wniosków dotyczących zachowania wymagań ergonomii na stanowiskach pracy
  • Udział w opracowaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP
  • Opiniowanie szczególnych instrukcji dotyczących BHP na poszczególnych stanowiskach pracy, udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowaniu wniosków
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad BHP i Ochrony Środowiska
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe o specjalności BHP i/lub studia podyplomowe z zakresu BHP
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa w zakresie bhp/os wraz z rozporządzeniem Reach/CLP
  • Doświadczenie w odbiorach maszyn i regulacjach prawnych
  • Doświadczenie zawodowe z zakresu prowadzenia pomiarów i badań w środowisku pracy
  • Praktyczna znajomość prowadzenia oceny ryzyka zawodowego
  • Doświadczenie w budowaniu planów działań oraz wiedza z zakresu sprawozdawczości
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, proaktywność, energia w działaniu
  • Znajomość programów MS Office

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu pierwszej pomocy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • system bonusowy

Faurecia Automotive Polska S.A.

Faurecia jako Lider w branży technologii motoryzacyjnej, inspiruje przyszłość mobilności!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce światowych dostawców branży motoryzacyjnej.

W czym się specjalizujemy?

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

W jakich krajach działamy?

Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już 248! Z dumą chwalimy się także 39 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 100 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 9 fabryk, które znajdują się w Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych i Platformę Transportowo-Logistyczną.

Kierujemy się przyszłością!

Poznajmy się lepiej! www.faurecia-polska.pl, www.karierafaurecia.pl

Aktualne oferty pracodawcy
WAŁBRZYCH

Specjalista ds. BHP, Wałbrzych