Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Electrum sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w naradach budowy;

  • przeprowadzanie audytów oraz raportowanie o stanie warunków QHSSE na terenie realizowanych inwestycji;

  • współpraca z koordynatorami ds. BHP oraz inspektorami ds. BHP na kontraktach;

  • obsługa elektronicznej platformy BDO (Bazy Danych Odpadowych);

  • sporządzanie wymaganych przepisami prawa sprawozdań z zakresu ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • planowanie oraz zamawianie przydziału środków ochrony indywidualnej oraz prowadzenie kart ich ewidencji;

  • organizowanie szkoleń z zakresu QHSSE zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz standardami firmy;

  • pełnienie funkcji kontrolnych w zakresie przestrzegania przepisów i standardów bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • raportowanie stwierdzonych niezgodności, wraz z wnioskami zmierzającymi do ich usunięcia;

  • zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań QHSSE w poszczególnych etapach pracy;

Nasze wymagania

  • wykształcenie i praktyczne doświadczenie zawodowe na podobny stanowisku, mile widziane w branży budowlanej,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną oraz ustną z obcojęzycznym kontrahentem,

  • umiejętność sprawnego wykorzystywania pakietu MS Office w codziennej pracy,

  • dyspozycyjność i mobilność (gotowość do częstych podróży służbowych),

  • mile widziane znajomość systemu ISO w obszarze BHP.

To oferujemy

  • możliwość kreowania polityki firmy w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo pracowników oraz dającej przestrzeń do podejmowania niestandardowych działań w tym zakresie,

  • pracę w firmie doceniającej ambicję, lojalność i zaangażowanie pracowników,

  • dofinansowanie do szkoleń,

  • stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników