Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

H+H Polska Sp. z o.o. O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie funkcjonowania Działu BHP dla 4 Zakładów w Polsce (północno-wschodnia część), w zakresie realizowania obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • Przeprowadzanie przeglądów warunków pracy oraz inicjowanie działań w celu ich poprawy;

  • Proponowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa pracowników;

  • Terminowe przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej zgodnie ze standardem firmy;

  • Wsparcie w organizacji i obsłudze szkoleń podnoszących świadomość w zakresie BHP;

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w służbie BHP w firmie produkcyjnej;

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy;

  • Znajomości nowoczesnych metod zarządzania obszarem BHP;

  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych wyjazdów służbowych (zapewniamy samochód służbowy);

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego lub studiów podyplomowych z obszaru BHP;

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym;

  • Umiejętności budowania relacji i komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji;

  • Umiejętności pracy zespołowej;

  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

H+H Polska Sp. z o.o.

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych. Sukces H+H Polska to wynik wspólnej pracy ponad 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach produkcyjnych. Jego miarą jest zaufanie klientów, dbałość o najwyższe standardy obsługi, bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska, a także jakość produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne. Więcej informacji o firmie znajdziesz na: http://www.HplusH.pl/ oraz https://www.facebook.com/hplushpl

Przewiń do profilu firmy