Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. BHP (rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010554

Twoje zadania:

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz informowanie o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych,
  • opracowanie i ocena założeń i dokumentacji, planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy,
  • uczestnictwo w ustalaniu okoliczności przyczyn wypadków przy pracy,
  • kompletowanie i przechowanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych,
  • organizowanie i zapewnienie odpowiedniego poziomu szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, prowadzenie szkoleń: ogólnych, stanowiskowych, okresowych,
  • współpraca z Państwową Inspekcją Pracy i Państwową Inspekcją Sanitarną.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Twoje doświadczenie zawodowe (mile widziane w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy) to min. 1 rok,
  • znasz prawo w zakresie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawo pracy,
  • masz wykształcenie wyższe, o kierunku higiena pracy/bezpieczeństwo,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy