Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Muzeum Narodowe w WarszawieO firmie

Muzeum Narodowe w Warszawie

al. Jerozolimskie 3

Warszawa

Muzeum Narodowe w Warszawie, założone w 1862 roku jako Muzeum Sztuk Pięknych, to jedno z najstarszych muzeów sztuki w Polsce. Po odzyskaniu niepodległości w 1918 roku Muzeum Narodowe znalazło ważne miejsce w planach nowego państwa i jego stolicy – Warszawy. Modernistyczny gmach, siedzibę muzeum, wzniesiono w latach 1927–1938. Dziś zbiory Muzeum Narodowego w Warszawie liczą ok. 830 tys. dzieł sztuki polskiej i światowej, od antyku do współczesności, i obejmują malarstwo, rzeźbę, rysunki oraz ryciny, fotografie, numizmaty, a także przedmioty sztuki użytkowej i wzornictwo. Muzeum ma cztery oddziały: Muzeum Plakatu w Wilanowie, Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni, Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim oraz Muzeum w Nieborowie i Arkadii.

ogłasza nabór na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • udział w opracowywaniu wewnętrznych standardów, zarządzeń i regulaminów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • sporządzanie niezbędnych raportów i prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami
    i wewnętrznymi procedurami,
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego dla poszczególnych stanowisk pracy MNW,
  • przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia,
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP,
  • udział w dochodzeniu powypadkowym oraz sporządzeniu dokumentacji związanej
    z wypadkiem,
  • inicjowanie działań prewencyjnych i edukacyjnych, mających na celu stałą poprawę oraz wzrost świadomości pracowników w obszarze BHP,
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • doradztwo w zakresie organizacji, doboru ochron i metod pracy na poszczególnych stanowiskach, na których występują czynniki szkodliwe bądź uciążliwe dla zdrowia pracowników,
  • współpraca z organami inspekcji sanitarnej, inspekcji pracy, medycyny pracy w zakresie profilaktyki zdrowotnej pracowników itp.
  • współpraca z działem personalnym oraz innymi komórkami organizacyjnymi MNW w zakresie dbałości o przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy.,
  • wykonywanie innych czynności z zakresu BHP, które wynikają z przepisów prawa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku bądź specjalności w zakresie bezpieczeństwo i higiena pracy, albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwo i higiena pracy,
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów ppoż.,
  • uprawnienia do przeprowadzania szkoleń wstępnych/okresowych z zakresu BHP,
  • wdrażanie i promowanie rozwiązań zwiększających świadomość i budujących kulturę bezpieczeństwa i  wśród kadry kierowniczej i pracowników,
  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, terminowość, dokładność,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office),

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę;
  • udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku MNW;
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny MNW
  • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy MNW).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla

potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne