Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy oraz bezpieczeństwem pożarowym,

  • Kontrola warunków pracy, bieżące informowanie Pracodawcy o zagrożeniach oraz udział w opracowywaniu i wdrażaniu planów modernizacji i rozwoju,

  • Weryfikowanie zgodności procedur i procesów z zakresu BHP pod kątem obowiązujących przepisów prawnych,

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP,

  • Prowadzenie szkoleń pracowników z zakresu BHP,

  • Udział w ocenie ryzyka zawodowego,

  • Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie dokumentacji powypadkowej,

  • Dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy,

  • Tworzenie wewnętrznych procedur, instrukcji i regulaminów z zakresu BHP,

  • Koordynacja działań dotyczących ochrony przeciwpożarowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP lub ukończenia studiów podyplomowych z tego zakresu

  • Co najmniej 1rok stażu pracy w służbie BHP

  • Umiejętności zarządzania czasem,

  • Samodzielności i inicjatywy przy rozwiązywaniu problemów.

  • Dokładności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Sumienności w realizacji obowiązków,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • Dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 0,5 etatu,

  • Pracę w prężnej i stabilnej firmie,

  • Miłą i przyjazną atmosferę,

  • Bogaty pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.