Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

HOCHTIEF Polska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • prowadzenie spotkań i dokumentacji w języku angielskim,

  • przeprowadzanie przeglądów stanowisk pracy oraz przestrzegania przepisów w tym zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • współpraca z nadzorem budowy w zakresie zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy,

  • rozwijanie na terenie budowy form popularyzacji BHP oraz wdrażanie dobrych praktyk,

  • sporządzanie raportów dotyczących stanu BHP,

  • opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bhp na poszczególnych stanowiskach pracy,

  • realizacja innych zadań wymienionych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. BHP przy realizacji projektów budowlanych - warunek konieczny,

  • umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji oraz szkoleń,

  • znajomość systemu zarządzania BHP – ISO 45001/ OHSAS 18001 będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • możliwość poszerzania doświadczenia oraz rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),

  • wsparcie zespołu oraz wewnętrzne szkolenia wdrażające na stanowisko,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bilety do kina oraz do teatru, paczki dla dzieci),

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej Luxmed oraz karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

HOCHTIEF Polska S.A.

Jesteśmy jedną ze spółek globalnego koncernu HOCHTIEF. Na rynku polskim działamy od prawie 25 lat, łącząc bogate doświadczenie lokalne z międzynarodowym know-how. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju poprzez nasze biura w Warszawie, Krakowie i Poznaniu i przedstawicielstwo w Katowicach. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów budowlanych w obszarach budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego.

Przewiń do profilu firmy