Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

DevireO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Specjalista ds. BHPNumer ref.: PL44414

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG zlokalizowanej w okolicach Ostrowi Mazowieckiej, obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko: Specjalista ds. BHP

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i kontrola nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP w zakładzie uwzględniając okresowe analizy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, ocena ryzyka zawodowego, nadzór nad wynikami badań warunków pracy oraz ich przestrzeganiem;
  • Nadzór nad przeprowadzaniem postępowań powypadkowych i analiza zdarzeń wypadkowych;
  • Wdrażanie działań prewencyjnych w zakładzie oraz doskonalenie standardów związanych z poprawą BHP;
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych oraz innych szkoleń wewnętrznych;
  • Prowadzenie rejestrów, przygotowywanie sprawozdań oraz raportów;
  • Budowanie kultury BHP wśród pracowników;

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w obszarze BHP , w tym doświadczenie w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ukończenie studiów lub studiów podyplomowych o specjalności BHP;
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP;
  • Mile widziana znajomość normy ISO14001;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacji pracy własnej;
  • Biegła obsługa komputera (MsOffice);
  • Umiejętność pracy w zespole;

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na czas określony (umowa na okres próbny, następnie 12 miesięcy);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Benefity z zakładowego funduszu socjalnego;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji;

Ogłoszenie archiwalne