Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Mostostal Warszawa S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analizy ryzyka dla przygotowywanych ofert oraz realizowanych projektów w zakresie BHP i ochrony środowiska,

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie BHP i ochrony środowiska,

  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,

  • Współudział w opracowywaniu i wprowadzaniu procedur, instrukcji związanych z ochroną środowiska i bezpieczeństwa pracy, wdrażanie i egzekwowanie wymagań korporacyjnych w tym zakresie,

  • Prowadzenie kontroli warunków pracy na realizowanych przez MW budowach, przestrzegania przepisów oraz zasad BHP i ochrony środowiska,

  • Udział w audytach wewnętrznych Systemu Zarządzania BHP i Ochrony Środowiska.

  • Wsparcie i prowadzenie postępować powypadkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w dziedzinie BHP,

  • Min. 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie prowadzącej działalność jako Generalny Wykonawca w branży budowlanej,

  • Doświadczenie w analizie i określaniu ryzyka środowiskowego i BHP dla przygotowywanych ofert oraz prowadzonych projektów,

  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony środowiska,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się,

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość długofalowej współpracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szeroki pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Przewiń do profilu firmy