Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. BHP

Mostostal Warszawa S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analizy ryzyka dla przygotowywanych ofert oraz realizowanych projektów w zakresie BHP i ochrony środowiska,
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie BHP i ochrony środowiska,
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,
  • Współudział w opracowywaniu i wprowadzaniu procedur, instrukcji związanych z ochroną środowiska i bezpieczeństwa pracy, wdrażanie i egzekwowanie wymagań korporacyjnych w tym zakresie,
  • Prowadzenie kontroli warunków pracy na realizowanych przez MW budowach, przestrzegania przepisów oraz zasad BHP i ochrony środowiska,
  • Udział w audytach wewnętrznych Systemu Zarządzania BHP i Ochrony Środowiska.
  • Wsparcie i prowadzenie postępować powypadkowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w dziedzinie BHP,
  • Min. 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie prowadzącej działalność jako Generalny Wykonawca w branży budowlanej,
  • Doświadczenie w analizie i określaniu ryzyka środowiskowego i BHP dla przygotowywanych ofert oraz prowadzonych projektów,
  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony środowiska,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Specjalista ds. BHP, Warszawa