Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

TVN Grupa DiscoveryO firmie

  • Wiertnicza 166, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TVN Grupa Discovery

Wiertnicza 166

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników.

  • Analiza aktów dotyczących BHP (dyrektywy UE, rozporządzenia, polskie normy) oraz przekazywanie wniosków dotyczących koniecznych zmian w firmie.

  • Współudział w opracowywaniu przepisów wewnętrznych dotyczących BHP.

  • Opracowywanie dokumentacji i raportów dotyczących BHP oraz ich archiwizacja.

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych oraz ich raportowanie.

  • Opracowanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego.

  • Współpraca ze wszystkimi obszarami firmy w ramach BHP.

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w pracy w służbie BHP.

  • Wykształcenie wyższe w obszarze BHP.

  • Uprawnienia do prowadzenia szkoleń i nadzoru.

  • Znajomość prawa pracy oraz przepisów BHP.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych i na kontrole lokalne w Polsce.

  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery.

  • Możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów.

  • Przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • przedszkole / żłobek pracowniczy