Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

ALAB laboratoria Sp z o.o.O firmie

  • Stępińska 22/30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

ALAB laboratoria Sp z o.o.

Stępińska 22/30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie standardów BHP w jednostkach Grupy ALAB Laboratoria na terenie województwa mazowieckiego, a w razie potrzeby również w innych laboratoriach na terenie kraju,

  • współpraca z laboratoriami i innymi działami w zakresie zapewnienia działania zgodnego z przepisami BHP,

  • podejmowanie inicjatyw mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP,

  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych BHP oraz bieżące zapewnienie ich aktualności,

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz raportowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wymaganiami wewnętrznymi firmy,

  • opracowywanie regulaminów i instrukcji wewnętrznych,

  • przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka na stanowiskach pracy,

  • udział w zarządzaniu zmianami i analiza wpływu tych zmian na bezpieczeństwo

  • współpraca z dostawcami usług z obszaru BHP,

  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dochodzeń powypadkowych

  • kontrolowanie warunków pracy w podległych Grupie ALAB jednostkach i sporządzanie okresowych raportów z przeglądów,

  • wykonywanie innych obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów o służbie BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (zapraszamy studentów ostatnich lat studiów BHP)

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku (niewymagane dla studentów),

  • dobra znajomość przepisów z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej,

  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie województwa mazowieckiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • chęć rozwoju zawodowego o obszar ochrony środowiska,

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i pozytywne podejście do ludzi,

  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • determinacja w działaniu.

Mile widziane

  • studia o kierunku lub specjalizacji – ochrona środowiska,

  • doświadczenie w branży medycznej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę pełną wyzwań w inspirującym i zgranym zespole profesjonalistów

  • Duży stopień samodzielności i odpowiedzialności

  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

  • Kartę Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • niezbędne narzędzia pracy

ALAB Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 18 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy