Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

PGNiG TERMIKA SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań służby BHP wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów;

  • kontrolowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów oraz wymogów BHP i PPOŻ na terenach zakładów PGNiG TERMIKA SA;

  • prowadzenie szkoleń i instruktaży w zakresie BHP i PPOŻ;

  • kontrolowanie wykonawców w zakładach PGNiG TERMIKA SA pod kątem przestrzegania przepisów i wymogów BHP i PPOŻ;

  • nadzór nad inwestycjami na terenie zakładów PGNiG TERMIKA SA w zakresie BHP i PPOŻ;

  • opiniowanie dokumentacji (SIWZ, BIOZ, POR, projektów wykonawczych itp.) pod kątem BHP i PPOŻ;

  • tworzenie i opiniowanie wewnętrznych instrukcji / procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • koordynacja badań i pomiarów czynników środowiska pracy wraz z prowadzeniem obowiązującej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w zarządzaniu wykonawcami pod kątem BHP i PPOŻ na dużych projektach energetycznych, modernizacyjnych lub budowlanych;

  • doświadczenie w koordynacji badań i pomiarów czynników środowiska pracy;

  • praktyczna znajomość przepisów BHP, PPOŻ i prawa pracy;

  • umiejętność identyfikacji potencjalnych zagrożeń i problemów w obszarze BHP i PPOŻ;

  • umiejętność oceny ryzyka zawodowego;

  • komunikatywność;

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom B1);

  • mile widziane specjalistyczne szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego;

  • umowę o pracę na pełny etat;

  • prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną;

  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty miejskiej i podmiejskiej).