Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań służby BHP zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami;

  • prowadzenie szkoleń i instruktaży;

  • nadzór nad inwestycjami w zakresie BHP i PPOŻ;

  • tworzenie i opiniowanie wewnętrznych instrukcji oraz procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • aktualizowanie dokumentów ryzyka zawodowego;

  • koordynacja badań i pomiarów czynników środowiska pracy;

  • monitorowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów oraz wymogów BHP i PPOŻ; analiza zagrożeń;

  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • doświadczenie w koordynacji badań i pomiarów czynników środowiska pracy;

  • praktyczna znajomość przepisów BHP, PPOŻ i prawa pracy;

  • umiejętność identyfikacji potencjalnych zagrożeń i problemów w obszarze BHP i PPOŻ;

  • umiejętność oceny ryzyka zawodowego;

  • komunikatywność;

  • proaktywność;

Mile widziane

  • specjalistyczne szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej i/lub wiedza z zakresu ochrony środowiska;

To oferujemy

  • interesującą pracę i możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji;

  • benefity pracownicze: opiekę medyczną, kartę sportową lub bilety do kina, ubezpieczenie grupowe oraz imprezy świąteczne :)

  • umowę o pracę na część etatu, elastycznie dostosowaną do potrzeb;

  • dobrą atmosferę pracy;