Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. BHP

Polska Agencja Żeglugi PowietrznejO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Wieżowa 8

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kontroli warunków pracy oraz spełniania przepisów BHP.
  • Opiniowanie instrukcji, dokumentów wewnętrznych firmy w aspekcie BHP.
  • Ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy.
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie wynikającym z zadań Służby BHP.
  • Prowadzenie baz danych, rejestrów i dokumentacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Inne, wynikające z zadań Służby BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek/specjalność BHP
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze BHP
  • metodyka prowadzenia szkoleń
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych, umiejętność pracy w zespole
  • efektywna organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • udział w międzynarodowych, innowacyjnych projektach
  • benefity pozapłacowe:
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe ubezpieczenia na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • siłownia w biurze
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Specjalista ds. BHP, Wieżowa 8, Włochy, Warszawa