Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Jakon Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz zarządzeń i instrukcji BHP,

  • Weryfikacja oraz egzekwowanie od pracowników wymagań w zakresie działań BHP,

  • Wsparcie przy prowadzeniu postępowań powypadkowych, koordynowanie działań zapobiegawczych,

  • Prowadzenie codziennych spotkań z podwykonawcami, ustalających zakres prac w danym dniu pracy,

  • Raportowanie oraz sprawdzanie stanów osobowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Jakon prężnie działa w branży budowlanej od 1989r. Za sukcesem firmy stoi wartościowa i doświadczona kadra inżynierów, architektów oraz pracowników administracyjno-biurowych.

Przewiń do profilu firmy