Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

ING Bank Śląski S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja działań i zadań zgodnie z rozporządzeniem w sprawie Służby BHP i realizacja zadań z zakresu ochrony środowiska oraz wynikające ze specyfiki organizacji pracy w Banku na terenie całej Polski, w tym:

  • przeprowadzanie pomiarów środowiska pracy (we współpracy z firmą zewnętrzną)

  • udział w odbiorach technicznych

  • monitorowanie szkoleń z zakresu BHP

  • inicjowanie i przeprowadzanie działań proekologicznych

  • doradzanie współpracownikom i menedżerom w zakresie BHP i Ochrony Środowiska demonstrowanie profesjonalnego zachowania w każdej sytuacji

  • podejmowanie inicjatyw ekologicznych oraz podnoszących bezpieczeństwo, zdrowie i dobrostan pracowników

  • budowanie i rozwijanie kultury bezpieczeństwa pracy w firmie, podnoszenie świadomości pracowników w obszarze BHP, ekologii oraz ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie BHP

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze BHP

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

  • znajomość aktualnych przepisów i zasad dotyczących BHP

  • elastyczność oraz zdolność do przystosowania się w szybko zmieniającej się organizacji, wysokiej umiejętności spełniania wyznaczonych celów i terminów

  • komunikatywność i samodzielność

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość tematyki w zakresie gospodarki odpadami, emisjami i wodno-ściekowej

To oferujemy

  • FORMA ZATRUDNIENIA: UMOWA NA ZASTĘSTWO (do 15.07.2023)

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • program emerytalny

    • kawa / herbata

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    Masz pytania? Napisz do nas!

    Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

    W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

    Przewiń do profilu firmy