Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań służby BHP wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz celów i zadań BHP związanych z polityką i standardami organizacji;

  • Tworzenie i aktualizacja szczegółowych instrukcji, procedur BHP oraz dokumentacji oceny ryzyka zawodowego;

  • Kontrola i przegląd warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP w lokalizacjach;

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowywanie wniosków, kontrola realizacji działań naprawczych oraz sporządzanie i nadzór nad dokumentacją wypadkową;

  • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją związaną z chorobami zawodowymi;

  • Koordynowanie i prowadzenie szkoleń BHP (wstępne, okresowe);

  • Określanie właściwych czynników środowiska pracy wynikających z dokumentacji oceny ryzyka zawodowego do skierowań na badania lekarskie pracowników;

  • Współpraca z innymi pracownikami Służby BHP w Dziale BHP Grupy Polsat Plus.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • Doświadczenie w pracy w służbie bhp (co najmniej 3 lata);

  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej;

  • Aktualne szkolenie okresowe BHP dla pracowników służby bhp;

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń wstępnych BHP w tym mile widziane w formie online;

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych (ok. raz w miesiącu);

  • Praktyczna znajomość przepisów i swoboda poruszania się w aktach prawnych dotyczących bhp; umiejętność tworzenia pism do urzędów;

  • Dobra znajomość obsługi MS Office;

  • Umiejętność pracy w zespole; komunikacji i współpracy; efektywna organizacja pracy własnej;

  • Dokładność, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

To oferujemy

  • Pracę w największej grupie kapitałowej w kraju;

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze, sekcje tematyczne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pikniki rodzinne