Specjalista ds. BHP

LOT Aircraft Maintenance Services

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie warunków pracy i raportowanie przestrzegania przepisów i zasad BHP w pracy

  • Wdrażanie dobrych praktyk i procedur pracy dotyczących BHP i p.poż.

  • Ocena ryzyk związanych z kwestiami BHP w miejscu pracy

  • Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń BHP

  • Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej z zakresu BHP, przygotowywanie i aktualizowanie programów szkoleniowych

  • Uczestnictwo w opracowywaniu, dostosowywaniu i wdrażaniu wewnętrznych procedur, instrukcji i wymogów w zakresie BHP i p.poż

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu BHP

  • Posiadanie uprawnień określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 109, poz, 704 ze zm.)

  • Uprawnienia Inspektora ochrony przeciwpożarowej

  • Uprawnienia do prowadzenia szkoleń w dziedzinie BHP i ppoż

  • Bardzo dobra znajomość przepisów i norm z zakresu bezpieczeństwa ppoż. i BHP

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej

  • Umiejętność interpretacji i zastosowania przepisów prawnych BHP

  • Praktyczna znajomość MS Office

  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży

  • Kompleksowe projekty w złożonej organizacji

  • Elastyczne formy zatrudnienia

  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne bilety lotnicze

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraer.

Przewiń do profilu firmy