Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

HPC POLGEOL Spółka akcyjnaO firmie

  • Berezyńska 39
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

HPC POLGEOL Spółka akcyjna

Berezyńska 39

Warszawa

HPC POLGEOL Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie poszukuje obecnie pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • wdrażanie na zlecenie firm zagranicznych Globalnych Procedur z zakresu Occupational Health, Industrial Hygiene, Life Safety, Emergency Response i Fire Safety w oddziałach w Polsce,
  • samodzielne przeprowadzanie audytów z zakresu BHP pod kątem zgodności z przepisami krajowymi,
  • stała obsługa międzynarodowych przedsiębiorstw produkcyjnych i technologicznych (Low-Risk Environment) z zakresu BHP,
  • doradztwo w sporządzaniu i prowadzeniu wymaganej dokumentacji BHP,
  • opracowywanie regulaminów, zarządzeń i instrukcji BHP,
  • przeprowadzanie szkoleń BHP (wstępnych, okresowych, dla kierowników),
  • ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych,
  • doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy,
  • prowadzenie działań propagujących ideę bezpiecznego środowiska pracy,
  • koordynacja i nadzór nad zagadnieniami z zakresu ochrony przeciwpożarowej,
  • obsługa kontrahentów zagranicznych, pozyskiwanie nowych zleceń, ofertowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub/i studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy lub pokrewne,
  • minimum 1-2 lata doświadczenia zawodowego (warunek konieczny),
  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • umiejętności sprzedażowe / handlowe,
  • praktyczna znajomość polskich przepisów BHP, w szczególności Kodeksu Pracy (Dział X) oraz aktów powiązanych,
  • znajomość systemów PN-N-18001/OHSAS 18001 będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość zagadnień z zakresu Office Safety (Ergonomics, Emergency Response, Life Safety, Indoor Air Quality, Industrial Hygiene, Slips, Trips, Falls, Medical Surveillance, Employee Wellness), Facility Maintenance Safety (Contractor Safety, Fall Protection, Electrical Safety, Ladder Safety, Hand and Power Tools, Hearing Conservation, PPE) oraz Facility Environmental Compliance (Air Quality, Waste Management, Water Quality, Chemical Management, ODS, Environmental Releases, SPCC Plans, Tier 2 Reporting) będzie dodatkowym atutem,
  • wysoki poziom samodzielności we wdrażaniu programów, zasad i procedur BHP,
  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność w szukaniu rozwiązań oraz umiejętność sprawnego zarządzania projektami,
  • gotowość do podejmowania wyjazdów służbowych,
  • uprawnienia do prowadzenia wewnętrznej służby BHP.
  • prawo jazdy kat B (opcjonalnie).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
  • realizację projektów dla uznanych firm zagranicznych z branży przemysłowej, handlowej i technologicznej,
  • dobrany zespół pracowników, spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Aplikacja Dział GI” oraz o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez firmę HPC POLGEOL Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Ogłoszenie archiwalne