Ta oferta pracy jest nieaktualna od 309 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TBF s.c.

    Twoja Bezpieczna Firma (TBF s.c.) to ogólnopolska firma, która od 20 lat działa na rynku usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do naszego
    warszawskiego oddziału:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie zadań służby BHP u klientów firmy,
    • prowadzenie szkoleń BHP,
    • prowadzenie postępowań powypadkowych,
    • wykonywanie audytów stanu BHP,
    • wykonywanie innych usług BHP znajdujących się w ofercie firmy TBF.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • doświadczenie w pracy jako pracownik służby BHP/wykładowca BHP,
    • prawo jazdy kat. "B",
    • dodatkowym atutem będzie umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w stabilnej firmie,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

    Wymagane dokumenty: CV.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TBF s.c. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest TBF s.c. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 88. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.