Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    • Pełnienie funkcji doradczych i kontrolnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
    • Współpraca z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi w zakresie BHP;
    • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla nowo zatrudnionych pracowników;
    • Zapewnienie pełnej zgodności stanu BHP i ppoż. w firmie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami;
    • Współpraca z laboratoriami upoważnionymi do dokonywania badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia lub warunków uciążliwych występujących w środowisku pracy;
    • Współdziałanie z placówkami służby medycyny pracy sprawującymi profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami, w tym przy organizowaniu badań lekarskich;
    • Nadzór i koordynacja spraw BHP w biurach regionalnych oraz punktach sprzedaży.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP, ważne szkolenie okresowe dla służby BHP;
    • Posiadasz co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w branży telekomunikacyjnej lub elektroenergetycznej na podobnym stanowisku
    • Kwalifikacje i umiejętności do prowadzenia szkoleń w dziedzinie BHP;
    • Uprawnienia co najmniej inspektora ochrony przeciwpożarowej;
    • Bardzo dobrze znasz  przepisy prawa pracy i ochrony ppoż.
    • Jesteś systematyczny i dokładny w działaniu;
    • Potrafisz pracować w zespole;
    • Znasz dobrze pakiet MS Office (zwłaszcza MS Excel i MS Power Point).

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top