Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach na całym świecie. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. To ich pasja, zaangażowanie, chęć i umiejętność pracy w zespole sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

    Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 5703

    Zadania, które na Ciebie czekają to:

    • kontrola i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w jednostkach DHL Express
    • przeprowadzanie kontroli warunków pracy/realizacji zasad i stosowania się do przepisów BHP i ochrony ppoż.
    • zapobieganie i reagowanie na zagrożenia zawodowe, wprowadzanie kreatywnych działań naprawczych
    • sporządzanie analiz i raportów
    • współpraca z innymi działami
    • proaktywne wsparcie pracowników w obszarach związanych z BHP i ochroną ppoż.
    • budowanie świadomości bezpieczeństwa w pracy

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w pracy w zakresie BHP (min. 3 lata)
    • posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie BHP
    • codzienne czynności wykonujesz z pasją
    • posiadasz uprawnienia Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania
    • posiadasz wymagania kwalifikacyjne - rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r. W sprawie służby bhp (Dz. U. 97.109.704). Zmiany Rozporządzenia Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie służby BHP z 02 listopada 2004r. (Dz. U. Nr246, poz. 2468) i z 29 czerwca 2005r. (Dz. U. Nr 117 poz. 986)
    • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
    • posiadasz praktyczną znajomość przepisów bhp i ppoż. Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg. Norm ISRS OHSAS 18001:2007- to będzie dodatkowy atut
    • masz doświadczenie w branży logistycznej/lotniczej - to będzie dodatkowy atut

    Mamy dla Ciebie

    ikonaikonaikonaikona
    Stabilne zatrudnienie
    na umowę o pracę
    Przyjazny
    i zgrany zespół
    Bogaty pakiet
    benefitów
    (m.in. karta MultiSport)
    Wsparcie przełożonego
    w każdej sytuacji
    Międzynarodowy
    program rozwojowy
    Różnorodny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki
     dla dzieci)
    Dodatkowe
    ubezpieczenie
    na życie
    Unikalny program
    doceniania pracowników
    bottom