Oferta pracy

Specjalista ds. BHP (Warszawa i województwa ościenne)

Lidl Polska sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w Centrum Dystrybucji i sklepach

  • Udział w aktualizowaniu oceny ryzyka zawodowego

  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej

  • Współpraca z innymi działami w zakresie organizacji szkoleń oraz wdrożenia nowo zatrudnionych pracowników

  • Prowadzenie różnego rodzaju szkoleń

  • Praca mobilna – Warszawa, woj. mazowieckie i województwa ościenne

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe: Bezpieczeństwo i higiena pracy

  • Znajomość przepisów bhp, ppoż. i prawa pracy

  • Umiejętność komunikacji i współpracy

  • Mobilność, prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania

  • Mile widziane uprawnienia ppoż. i instruktora pierwszej pomocy

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne