Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

DOVISTA PolskaO firmie

  • Wędkowy (pow. tczewski)

    Wędkowy (pow. tczewski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad stanem bezpieczeństwa w powierzonym obszarze produkcyjnym

  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu standardów i dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa

  • Współpraca z kierownictwem obszaru produkcyjnego w zakresie zapewnienia i podnoszenia bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych zgodnie z przyjętymi standardami

  • Dokonywanie oceny ryzyka zawodowego i pomiarów czynników szkodliwych i audytów bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Uprawnienia inspektora bezpieczeństwa i higieny pracy lub wyższe, w tym znajomość aktualnych przepisów BHP i p. poź

  • Znajomość wymagań dyrektywy maszynowej oraz doświadczenie w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w pracy projektowej jako członek lub lider zespołu projektowego odpowiedzialnego za wdrażanie zmian

  • Zainteresowanie rozwiązaniami w zakresie budowania kultury bezpieczeństwa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

DOVISTA Polska

DOVISTA Polska Sp. z o.o. - największy w Polsce producent okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą okien fasadowych i drzwi, przy wykorzystaniu unikalnych i nowoczesnych technologii, pozwalających na wytwarzanie oryginalnych produktów.

DOVISTA Polska Sp. z o.o. jest własnością VKR Holding, grupy kapitałowej posiadającej spółki w sektorach okien dachowych (VELUX) i elewacyjnych (DOVISTA). VKR Group zatrudnia ok. 15 tys. pracowników w ponad 40 krajach.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych rozpoczęciem przygody zawodowej z naszą organizacją - kandydatów, którzy chcieliby wesprzeć nas w wykonywaniu pracy administracyjnej w formie stacjonarnej, w biurze.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

W związku z wdrażaniem projektu Bezpieczna Dovista rozbudowujemy zespół BHP w firmie. Zapraszamy do współpracy osobę zainteresowaną pracą w przemyśle oraz chcącą wziąć udział w doskonaleniu kultury bezpieczeństwa.