Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Electrum sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie nadzoru BHP nad 1/2 projektami budowlanymi w branży OZE,

  • dokonywanie codziennych kontroli stanowisk pracy na budowie,

  • prowadzenie inicjatyw mających na celu budowanie świadomości bezpiecznej pracy i kształtowania prawidłowej postawy wśród pracowników,

  • bieżące informowanie kadry zarządzającej o stwierdzonych zagrożeniach / nieprawidłowościach z zakresu BHP wraz z zaleceniami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń,

  • planowanie, zamawianie, przydział środków ochrony indywidualnej oraz prowadzenie kart ich ewidencji,

  • organizowanie szkoleń z zakresu BHP, p.poż i OŚ, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • wykonywanie obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów o służbie BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy lub ukończone studia podyplomowe w tym zakresie,

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Specjalisty ds. BHP/ Koordynatora ds. BHP w branży budowlanej/energetycznej min. 2 lata,

  • dobra znajomość przepisów BHP i prawa pracy,

  • samodzielność,

  • gotowość do pracy w delegacji,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • stabilne miejsce zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin pracy,

  • motywujące wynagrodzenie i system benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Twoje miejsce pracy: praca w delegacji do miejsc realizacji kontraktów na terenie całej Polski