Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Dirks Polska Sp. z o.o.

  • Wojkowice (pow. wrocławski)

    Wojkowice (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w Centrum Logistycznym

  • prowadzenie szkoleń ogólnych wstępnych w dziedzinie bhp

  • monitorowanie stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stanu realizacji zaleceń mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • mile widziane doświadczenie w służbie BHP w firmie produkcyjnej lub logistycznej

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze BHP

  • praca w przyjaznej atmosferze

DIRKS GROUP z siedzibą w Emden / Niemcy jest firmą z branży usługowej – uznanym partnerem kompleksowych rozwiązań technicznych i logistycznych. Głównym obszarem działalności DIRKS GROUP jest branża automotive. Z powodzeniem świadczymy również usługi dla branży FMCG oraz sektora konsumpcyjnego. Do naszej spółki z grupy, firmy Dirks Polska Sp. z o.o., która zarządza nowoczesnym centrum dystrybucyjnym w Wojkowicach k. Wrocławia, zajmującej się logistyką i dystrybucją towarów.

Przewiń do profilu firmy

Oferty zawierające życiorys i list motywacyjny wraz ze wskazaniem możliwego terminu rozpoczęcia pracy prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikacyjnego.