Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Majorel PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie zasad w zakresie BHP,

  • Monitorowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad,

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych w zakresie BHP,

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu środowiska pracy i BHP,

  • Tworzenie standardów BHP, dokumentacji, procedur oraz instrukcji stanowiskowych,

  • Opracowanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego,

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych oraz raportowanie,

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i instytucjami administracji państwowej w obszarze BHP.

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień dla pracowników służby BHP,

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie BPO/SSC lub pokrewnej branży,

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego ( szkolenia będą przeprowadzane tylko w tym języku),

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przez wszystkich pracowników zasad i przepisów BHP, ppoż i ochrony środowiska na terenach realizacji prac,

  • Sporządzanie raportów z kontroli stanowiskowych oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji BHP i Ochrony Środowiska,

  • Kształtowanie kultury BHP i ochrony środowiska w firmie,

  • Motywowanie i inspirowanie personelu do zaangażowanego przestrzegania standardów,

  • Czynny udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych dotyczących bezpieczeństwa i jakości, ochrony środowiska,

  • Podejmowanie wszelkich działań prewencyjnych w zakresie zdrowia fizycznego i psychicznego, ewidencyjnych oraz naprawczych wynikających z obowiązującego prawa oraz uregulowań firmy,

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, raportowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych,

  • Udział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego,

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o prace w wymiarze ½ etatu,

  • Ciekawe i odpowiedzialne zadania,

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych do wyboru (opieka medyczna, pakiet sportowy),

  • Szkolenie wdrażające,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz kwalifikacji,

  • Praca w biurze, zdalna to dodatek na czas pandemii.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • bony żywieniowe