Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Endress+Hauser Polska Sp. z o.o.

  • Wołowska 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wołowska 11

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • organizowanie i przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP

  • prowadzenie ciągłych działań związanych z poprawą warunków pracy oraz bezpiecznej organizacji pracy

  • przeprowadzanie szkoleń BHP

  • udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego

  • aktualizacja procedur, instrukcji BHP i PPOŻ, rejestrów, sporządzanie raportów i analiz

  • prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie

  • zarządzanie odzieżą roboczą i środkami ochrony osobistej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie BHP

  • uprawnienia specjalisty/ inspektora BHP

  • dobra znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy

  • doświadczenie w pracy w dziedzinie BHP, w tym na obiektach przemysłowych

  • mile widziane szkolenie inspektora ochrony przeciwpożarowej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • komunikatywność

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę na ¼ etatu w oparciu o zadaniowy system czasu pracy

  • narzędzia pracy: laptop, telefon

  • zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie oferującej renomowane produkty i usługi najwyższej jakości

  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy

  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, stołówka.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

Endress+Hauser to szwajcarski, światowy lider w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej oraz usług i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. W Polsce od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania do: pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia i temperatury, analizy cieczy, a także rejestracji i cyfrowego przetwarzania danych, dla klientów z różnych gałęzi przemysłu. W naszej pracy jakość i innowacyjność produktu ma najwyższy priorytet, co odzwierciedla duża liczba patentów, jakie posiadamy.

Ewolucja zamiast rewolucji - to zasada, którą się kierujemy, a zyski są wynikiem dobrej pracy, a nie jej celem.

Przewiń do profilu firmy