Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Piotr Kędziora H&S SolutionsO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma H&S Solutions jest nowoczesnym partnerem biznesowym dla firm z branży produkcyjnej, administracyjnej, budowlanej oraz usługowej świadczącym kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osób otwartych, elastycznych i z entuzjazmem podchodzących do wyznaczonych zadań na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przestrzeganiem wymogów BHP,
  • Bieżące informowanie Pracodawcy o stwierdzonych nieprawidłowościach,
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie BHP,
  • Opracowywanie instrukcji BHP,
  • Przeprowadzenie oceny i aktualizacja ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
  • Usta­la­nie oko­licz­no­ści i przy­czyn wypad­ków oraz spo­rzą­dze­nie doku­men­ta­cji powypadkowej,
  • Współuczestnictwo w przygotowaniu/aktualizacji kierunków rozwoju systemu BHP
  • Wsparcie merytoryczne dla pracowników i kadry zarządzającej w zakresie BHP.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu BHP lub studia podyplomowe na kierunku BHP,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP i Kodeksu Pracy,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w służbie BHP,
  • Znajomość obsługi Microsoft Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Obowiązkowość i punktualność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy